Wiem, potrzebujesz tego, czego ja nigdy mogę Ci nie dać. Nie dlatego, że nie chcę Ci dać, a dlatego, że sam tego nie mam.
Blog > Komentarze do wpisu
I jak można powiedzieć 'Kocham Cię' komuś, kogo się kocha?

niewyobrażalne.

Mjr napisała rozmowę o łapaniu za rękę, o przytulaniu, całowaniu, że to znaczy zupełnie nic.

Mi przyszło odpowiedzieć na pytanie, czy tak sobie wyobrażałam miłość.
odpowiedziałam, że nie, bo jak byłam mała myślałam, że to fajerwerki, różowe wstążki i biały koń z księciem.
takie marzenia małej dziewczynki.

potem zrozumiałam, że nie wiem, co to miłość, że rzeczywiście łapanie, przytulanie, całowanie jest niczym ważnym przy tym, co jest ważnie.

jeszcze później, jak już zupełnie się rozmyłam w tym temacie, przypomniało mi się o tym, że nie umiem powiedzieć kocham, jeśli kocham, ten fragment z STRASZNIE GŁOŚNO, NIESAMOWICIE BLISKO.
o piosenkach o miłości, tych, co ich nie lubię.

totalny abstrakt.

wieczorem, kiedy już zasypiałam, szepnął mi do ucha: KOCHAM CIĘ.
a ja się pytam, po co?

poniedziałek, 21 stycznia 2008, przymykam_powieki

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Asperia, *.lubin.dialog.net.pl
2008/02/14 20:19:10
Tak na prawdę aby powiedziec komuś, ze sie go kocha nie potrzeba zadnego wysiłku i dobrej korelacji gwiazd. To przychodzi samo, masz w sobie tyle energii, ze nie potrafisz dłużej wiezic tego słowa w swoim gardle, masz ochote krzyczec, ze KOCHASZ! A jesli masz wątpliwości czy kochasz, zamknij oczy na chwile i sprawdz czy widzisz obok siebie tą osobę za 50 lat... jesli znajdzie sie ona obok Ciebie w Twoich marzeniach, uwierz ze jest to bez wątpienia miłośc i słowo Kocham przyjdzie wypowiedziec łatwo. Nie mozemy bac sie okazywania pozytywnych uczuc, przeciez za to nie grozi kara pozbawienia wolnosci czy śmierci. Wrecz przeciwnie, spotyka nas w takich chwilach duzo ciepła dla ktorego chce sie uśmiechac. Miłujcie sie
-
Gość: , *.centertel.pl
2009/12/30 19:06:31
miłości nie da się zmierzyć. miłości się nie definiuję, ją się zwyczajnie czuję, jeśli kocham to kocham i mówię to, mam głos i jestem człowiekiem, nie poniża mnie to i jeśli czuję że jestem fair i nie kłamę, to poprsotu krzyczę KOCHAM!